O nas

Co łączy sprzęt dla protetyków z akcesoriami dla stylistów paznokci…?

Wizytówka. Każdy kojarzy ją z małym kartonikiem, na którym pięknie wykaligrafowane są dane kontaktowe. Powinna być jak podpis – unikatowa i nie do podrobienia, a do tego przyciągać uwagę i zachęcać do tego, by napisać, zadzwonić… Wizytówka to wrażenie, które się po sobie zostawia, ale jednocześnie to tylko kawałek papieru, nie to samo, co uśmiech czy uścisk dłoni, których nie da się zgubić, zgnieść, wyrzucić…

Jakość

Oferujemy produkty starannie wyselekcjonowane o najwyższej jakości.

Wsparcie

Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru asortymentu.

Doświadczenie

Posiadamy duże doświadczenie zawodowe w pracy z oferowanymi produktami.

Asortyment

Witamy w CrownLab, miejscu, w którym zaczyna się tworzenie wyjątkowych, jedynych w swoim rodzaju trwałych, niezniszczalnych i najpiękniejszych wizytówek – nieskazitelnych uśmiechów i pięknych dłoni. To właśnie one odpowiadają za tworzenie wspomnień, wrażeń i chęci do dalszego kontaktu. Pomagamy w tym, oferując najlepszy asortyment dla techników dentystycznych, lekarzy stomatologów oraz stylistów paznokci.

Nasza Misja

Branża medyczna i branża beauty mają ze sobą wiele wspólnego. Obie mają jeden cel – dbać o piękno, którego poczucie rodzi się z połączenia dobrego zdrowia i samopoczucia. Dlatego w CrownLab powiązaliśmy ze sobą dwie niezwykłe dziedziny, jakimi są stomatologia oraz stylizacja paznokci, oferując najwyższej jakości sprzęty do pracy dla specjalistów – akcesoria dla protetyków i narzędzia dla stylistów paznokci. To oni dbają o to, co jest wizytówką każdego człowieka – piękny uśmiech oraz zadbane dłonie z nieskazitelnymi paznokciami. Nic tak nie dopieszcza samopoczucia i nie podnosi poczucia własnej wartości, jak właśnie one!

Dla protetyków i stomatologów

Stworzenie idealnych licówek to praca wymagająca precyzji, cierpliwości, wyobraźni oraz artystycznego zacięcia. Nie może się również odbyć bez odpowiedniego sprzętu. Akcesoria dla protetyków i stomatologów mają sporo wspólnego z tymi, które można znaleźć w kuferku artysty rzeźbiarza czy malarza – są więc pędzle protetyczne, paletki czy farbki ceramiczne do charakteryzacji zębów – wszystko po to, by tworzyć uśmiechy mające moc sprawczą – czarujące, uwodzące, najpiękniej wyrażające szczęście.

Dla stylistów paznokci

Tak samo jest z artystami, zajmującymi się stylizacją paznokci. Czasem ich zadaniem jest odbudowa i naprawa, a czasem nic innego jak upiększanie paznokci – każda z tych czynności jest ważna i każda wymaga odpowiednich akcesoriów. Tutaj również królują pędzle do stylizacji paznokci, dzięki którym precyzja i staranność mogą osiągać najwyższy poziom, a wszelkie zdobienia wyglądają jak małe dzieła sztuki.

Jak widać, oba fachy łączy jedno – konieczność z korzystania z najlepszych akcesoriów dentystycznych i najbardziej precyzyjnych sprzętów do manicure, które często niewiele się od siebie różnią. W CrownLab właśnie to oferujemy – jakość, niezawodność i satysfakcję.

Dlaczego my

Nasz sklep powstał z doświadczenia i wiedzy – sami pracujemy z produktami, które sprzedajemy, więc jesteśmy pewni ich wartości. Oferowane przez nas akcesoria dla stomatologów i protetyków oraz narzędzia dla stylistów paznokci gwarantują pracę pełną przyjemności, komfortu, a co najważniejsze – zadowolenia zarówno dla specjalisty, jak i osoby, nad której uśmiechem lub paznokciami pracuje.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zespół CrownLab

Our Creative Team

Craig Williamson
Art Director
Nancy Weber
UI/UX Designer
Mary Freeman
Marketing Lead
Richard Baker
Project Manager

What they say